Systémy

Využívanie IT technológií

Analýza – návrh – implementácia

Využívanie IT technológií by malo byť pre Vašu firmu efektívne a najmä bezpečné. Vďaka auditu IT infraštruktúry, ktorý Vám vie naša spoločnosť ponúknuť vieme vyhodnotiť slabé miesta a navrhnúť vhodné riešenie pre zlepšenie a zefektívnenie výsledkov Vašej práce. Snažíme sa prihliadať na individuálne potreby zákazníka a dodať kvalitné a funkčné riešenie.

Služby pre dátové centrá

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut interdum felis condimentum, suscipit elit in, efficitur neque. Praesent eu ante sem. Donec placerat ornare leo, eget eleifend mi consequat quis.

Siete a bezpečnosť

Využívanie IT technológií by malo byť pre Vašu firmu efektívne a najmä bezpečné. Vďaka auditu IT infraštruktúry, ktorý Vám vie naša spoločnosť ponúknuť vieme vyhodnotiť slabé miesta a navrhnúť vhodné riešenie pre zlepšenie a zefektívnenie výsledkov Vašej práce. Snažíme sa prihliadať na individuálne potreby zákazníka a dodať kvalitné a funkčné riešenie

Zálohovanie a archivácia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut interdum felis condimentum, suscipit elit in, efficitur neque. Praesent eu ante sem. Donec placerat ornare leo, eget eleifend mi consequat quis.

Monitorovanie a správa SMART monitor

Monitoring IT je komplexná služba, ktorá zabezpečuje neustály dohľad nad Vašou IT infraštruktúrou.  Jej hlavným účelom je prevencia kritických stavov, zabezpečenie kvality a dostupnosti  služieb. Vytvára predpoklad pre úspešný rozvoj a optimalizáciu informačných technológií vo Vašej spoločnosti.

Komunikačné a kolaboračné služby

Skype for Busines, Sharepoint – v rámci služieb Office365

Sme jedným zo zmluvných partnerov spoločnosti poskytujúci ekonomický SW – Oberon. Ide o komplexný a moderný účtovný program pre malé a stredne veľké firmy. Takže ak hľadáte účtovný systém a neviete sa rozhodnúť, OBERON by mohol byť tým správnym riešením. Okrem bežných funkcií a možností ktoré sa od tohoto druhu softvéru očakáva, obsahuje celý rad ďalších zaujímavých vlastností, možností a riešení. Príjemná licenčná politika (bez prvotnej investície) minimalizuje riziko nesprávnej investície. Vďaka prehľadnosti, jednoduchosti a intuitívnemu ovládaniu môžete so systémom začať ihneď pracovať a to aj bez absolvovania akýchkoľvek školení. Je vhodný pre všetky typy firiem a prevádzok:

evidencia vozidiel

editor tlačových výstupov

podpora užívateľov

účtovníctvo

sklad

pokladnica

hotely a penzióny

mzdy a personalistika

evidencia dokumentov

MENU

ÚVOD  /  SPOLOČNOSŤ  /  SYSTÉMY  /  SLUŽBY  /  BEZPEČNOSŤ  /  KARIERA  /  KONTAKTY

 
adobe
jab
hp
comptia
eset
solarix